Krást a loupit toť úděl náš toho že nevisíš si však važ, musíš vzít roha či do boje se dát a když pak utečeš s rumem se smát

Červen 2008

menim kabat.....

30. června 2008 v 15:40 pišem vam
mno tak ste si všimli že som trošku (trošku moc:D) zmenila lay:) tento výtvor nie je môj ale patrí jednej úžasnej babe -Nath , ktorá bola taká milá , láskyplná a ochotná a vyrobila mi tento prenádrherný lay , ktorý som si u nej objednela.Takže velké DIKY!!
a odporúčam si u nej objednať lay pretože vydíte aká je úžasna:)

tetovania

27. června 2008 v 15:20 Johnny Depp
nejdříve pár rozmístění, se všemi jeho tetováními a pak jednotlivě ...:)
jméno svého syna si nechal vytetovat na pravou paži
z dob Winony (nechal si vytetovat Winona 4ever)

Johnny nemá sklerózu!!!

27. června 2008 v 15:16 Johnny Depp
Celebrit,které mají srdce na dlani a nebojí se sestoupit ze svého hvězdného piedestalu mezi obyčejné lidi, je jako šafránu. Rozhodně k nim však patří herec Johnny Depp (45). Dodržel čtvrt roku starý slib, který dal svému dvanáctiletému fanouškovi.

Chlapec ho totiž během natáčení jeho posledního filmu Public Enemies požádal, zda by mu nevěnoval plstěný klobouk, který měl ve filmu na hlavě.

"Zeptal jsem se ho, zda mi dá ten klobouk. Strašně se mi líbil. Aon odvětil, že po dokončení filmu je můj," prozradil Jack Taylor novinářům s tím, že nemohl uvěřit svým očím, když za pár měsíců skutečně obdržel balíček od samotného Deppa. V něm byl nejen originální klobouk objevující se ve filmu, ale i věnování a spoustu filmových artefaktů z hercova předchozího filmu Karlík a továrna na čokoládu.

"Nikdy bych nevěřil, že si bude pamatovat slib, který dal nějakému cizímu klukovi. Je to vážně třída," potvrdil nadšený chlapec, který se tak stal šťastným majitelem cenného filmového předmětu.
Dary pro Jacka Taylora od Johnnyho:

foteška

27. června 2008 v 15:14 Johnny Depp
tu vyzerá ako nijaký zabijak:D

Johhny si zahrá agenta Litvinenka

27. června 2008 v 15:13 Johnny Depp
Dnes 14:53 | Macík | zajímavosti
Piráti z Karibiku 2 - Johnny Depp na londýnské premiéře filmu
Los Angeles - Johny Depp jako vykradač hrobů? Nejdříve ohlásil, že si zahraje Freddie Mercuryho, teď se chce pustit i do agenta Litviněnka.

hip hip hurááááááááá

3. června 2008 v 17:57 ja
a teraz sa už vážne vracia k tomuto blogu a očakávam komentovanie pls za chvilu sem hodim par clanockov a atd o piratoch.Velmi ma mrzi ta krize ked som sem zo 3 mesiace nic nepridala ale hodlam to zmenit ! mno a ak by ste mali zaujem juknite na moj 2 blog link budem happy :D mno ateraz idem obehat sb tak drzte palce:D