Krást a loupit toť úděl náš toho že nevisíš si však važ, musíš vzít roha či do boje se dát a když pak utečeš s rumem se smát

Johhny si zahrá agenta Litvinenka

27. června 2008 v 15:13 |  Johnny Depp
Dnes 14:53 | Macík | zajímavosti
Piráti z Karibiku 2 - Johnny Depp na londýnské premiéře filmu
Los Angeles - Johny Depp jako vykradač hrobů? Nejdříve ohlásil, že si zahraje Freddie Mercuryho, teď se chce pustit i do agenta Litviněnka.

Hned tři filmy o životě a smrti ruského špiona Alexadera Litviněnka mají v nejbližší době začít vznikat. První z nich bude produkovat společnost Johnnyho Deppa, který si zároveň zahraje i hlavní roli.
Autorská práva pro jeho Infinitum Nihil zakoupilo studio Warner Bros. za dosud neznámou částku. Snímek bude vycházet z knihy Sasha's Story: The Life and Death of a Russian Spy od reportera listu The New York Times Alana Cowella. Kniha s tímto názvem ještě nevyšla, ale stane se tak v druhé polovině roku.
Někdejší agent ruské FSB a pak v exilu velký kritik Kremlu Litviněnko zemřel v Londýně 23. listopadu - byl otráven radioaktivním poloniem. Před smrtí obvinil ze svého konce ruského prezidenta Vladimira Putina. Ten obvinění označil za nesmysl.
Na druhý z projektů kývl režisér Michael Mann, který natočil snímky jako Miami Vice, Collateral nebo Ali. Společnost Columbia Pictures za autorská práva v tomto případě zaplatila 1,5 milionu dolarů, ale režisér a scénárista budou vycházet z jiného materiálu než Depp.
Litviněnko
Předlohou se stane kniha, kterou napsala vdova po zavražděném agentovi Marina a jejich blízký přítel Alexander Goldfarb, uvedla agentura AP.
Třetí snímek na motivy ruského agenta by měl vzniknout pod produkční společností Braun Entertainment Group.
Předlohou má být i do třetice jiný materiál, a to Blowing Up Russia: Terror from Within. Jejím autorem je sám Litviněnko a historik Yuri Felshtinsky.
Kdo bude hrát konspirativního špiona je potvrzeno pouze v případě Johnnyho Deppa. Pro zbylé dva snímky se v této souvislosti objevila jména Johna Malkoviche a Daniela Craiga.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama